O nas - WINX CAR CARE

Przejdź do treści
O NAS

MARKA WINX

Produkty WINX wprowadzają nowy standard doskonałości wśród kosmetyków do pielęgnacji samochodów. Tworząc markę chcieliśmy oddać naszą pasję do motoryzacji i stworzyć kategorię produktów z najwyższej półki. Preparaty zostały sprawdzone i uznane przez doświadczonych profesjonalistów, którzy docenili w pełni jakość i charakter naszych kosmetyków. Wytworzone z wysokiej jakości surowców dostępnych na rynku i perfekcyjnie skomponowanej recepturze mamy przyjemność zaprezentować Państwu markę WINX.
NEXUS

Jest firmą istniejąca na rynku od wielu lat. Długi okres wspólnej pracy, pozwala nam na ciągłe ulepszanie, oraz rozbudowywanie oferty naszych produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz partnerówhandlowych zapewniamy korzystne warunkicenowe i rzetelną współpracę. Zapewniając o wysokiej jakości naszych usług jesteśmy zobligowani do budowania trwałych, obustronnie korzystnych więzi handlowych. Sugestie Państwa są starannie rozpatrywane. Dzięki nim doskonalimy wspólnie z Państwem nasze produkty zmierzając do pełnej realizacji naszych założeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową, a w razie pytań wszelkie informacje dotyczące kontaktu z nami, znajdą Państwo w zakładce Kontakt.
CELE FIRMY

Strategicznym celem naszej firmy jest zdobycie silnej pozycji na rynku poprzez produkowanie produktów o najwyższej, jakości oraz świadczenie profesjonalnych usług w pełni zaspokajających oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Chcemy zapewniać najlepsze warunki zatrudnienia i rozwój osobisty pracowników. Dążymy do zapewnienia dobrej kondycji finansowej firmy, zachowując ciągły i dynamiczny rozwój.
MISJA FIRMY

Misją firmy Nexus jest być wiarygodną, rzetelną i profesjonalną firmą zapewniającą swoim kontrahentom produkty i usługi najwyższej, jakości.

WINX
Siemianowicka 98, 41-902 Bytom Polska | M: +48 32 280 89 74
Design & Code VENUS studio
Wróć do spisu treści